Muzeum Archeologiczno-Historyczne w Głogowie

Otwieramy muzeum

30 kwietnia 2021

Kolejny lockdown za nami. Zgodnie z opublikowanym 29 kwietnia rozporządzeniem Rady Ministrów oraz najnowszymi wytycznymi Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu, od 4 maja czynne będą muzea i galerie sztuki. W związku z tym z radością informujemy, że już od środy, 5 maja otwarte będzie dla zwiedzających również Muzeum Archeologiczno-Historyczne w Głogowie. Oczywiście z zachowaniem reżimu sanitarnego.

Przypominamy, że Muzeum Archeologiczno-Historyczne w Głogowie czynne jest dla zwiedzających od środy do niedzieli w godzinach od 10.00 do 17.00. W soboty wstęp do placówki jest darmowy. Nadal obowiązują pandemiczne obostrzenia – wejście do MAH możliwe jest wyłącznie w maseczce. Obowiązkowa jest także dezynfekcja dłoni oraz zachowanie dystansu. Nieczynna jest zamkowa wieża oraz muzealna biblioteka. Ograniczenia i wytyczne związane z pandemią mogą ulec zmianie.

Galeria

  • Powiększ zdjęcie Fotografia przedstawia otwarte drzwi do głogowskiego zamku, w którym mieści się Muzeum Archeologiczno-Historyczne

    Fotografia przedstawia otwarte drzwi do głogowskiego zamku, w którym mieści się Muzeum Archeologiczno-Historyczne

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2021-04-30
Data publikacji:2021-04-30
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Maciej Iżycki
Liczba odwiedzin:138